Header slider

Kaldi Mobiel
Alle Kaldi Mobiels

Mogelijkheden

Iedereen heeft het recht op een goede kop koffie of thee. Buiten de deur ben je echter afhankelijk van derden. Kaldi speelt hier op in door topkwaliteit koffie en thee overal beschikbaar te maken. De Kaldi mobiele koffiebar is inzetbaar op elk denkbaar evenement. Van beurs tot buurtfeest tot braderie. Informeer naar de mogelijkheden!

Alle Kaldi Mobiels op een rij

Kaldi Mobiel Arnhem

Ingrid Sieljes, tel: 06-44047325 email: arnhem@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Bergen op Zoom

Ger Haverkamp, tel: 06-24988146 email: bergenopzoom@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Den Haag

Chris van der Kooij, tel: 06-24793265 email: denhaag@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Deventer

Dithmar Huijsman, tel: 06-21280953 email: deventer@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Heerhugowaard

Robert Blom, tel: 06-49949343 email: heerhugowaard@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Hilversum

Robert van Gaalen, tel: 06-44364884 email: hilversum@kaldimobiel.nl
 
Kaldi Mobiel Uden

Monique van Dinther, tel: 06-57582536 email: uden@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Utrecht

Conrad Blankestijn, tel: 06-24913705 email: utrecht@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Zwolle

Jaap de Gruijter, tel: 06-22487998 email: zwolle@kaldimobiel.nl

 

Kaldi koffie & thee 2000 - 2013